Jsem svatební a portrétní fotograf, 10 let jsem žil v Anglii u Londýna, od roku konce 2016 jsem však zpět v ČR.

Fotím od roku 1999, od roku 2008 profesionálně.

V mých, hlavně svatebních fotografiích, se často snažím zobrazit humor, který dle mého názoru k tomuto výjimečnému dni patří – ale přesto jsou mé fotografie promyšlené a technicky vysoce kvalitní. S klienty vždy focení do detailu naplánuji, i když trocha prostoru pro improvizaci se vždy najde. Fotím na špičkovou digitální středoformátovou kameru, která vyžaduje poměrně pomalý přístup – o to více však musím přemýšlet, kdy zmáčknout spoušť. Rád pracuji s přirozeným světlem, ale také hojně využívám záblesková světla k docílení dramatické atmosféry. Fotím v ateliéru, interiérech i exteriérech.

Mé fotografie byly zveřejněny mimo jiné ve Vogue UK, Brides Magazine UK, Haute Life a v knize Nude Close-up v USA, v seriálu Expozitura TV Nova. Také jsem fotil spodní prádlo pro Tesco F&F UK na obaly. V ČR byly mé fotografie zveřejněny v týdeníku Deník, mimo jiné v rámci projektu “Proměny s Janou Burdovou”, či v časopise Story.

Mimo portrétů fotím svatby, děti, budoár/akty a módu. Také natáčím a stříhám video.

Jsem ideální fotograf pro mezinárodní svatby, mluvím plynně česky i anglicky. Mám ateliér v Teplicích, nicméně často pracuji v Praze i jinde v České Republice či zahraničí.