Jsem komerční a portrétní fotograf, 10 let jsem žil v Anglii u Londýna, od roku konce 2016 jsem však zpět v ČR.

Fotím od roku 1999, od roku 2008 profesionálně.

Fotím komerční projekty jako módu, budovy či koncerty. Dále fotím portréty jednotlivců v ateliéru, ale i v zajímavých interiérech a exteriérech, specializuji se na sportovce a fitness. Také natáčím a stříhám video.

Rád pracuji s přirozeným světlem, ale také hojně využívám záblesková světla, kde to situace vyžaduje. Moji práci charakterizuje motto: “Největší práci dá kolikrát fotku vymyslet,vyfotit jí už je pak sranda”

Mé fotografie byly zveřejněny mimo jiné ve Vogue UK, Brides Magazine UK, Haute Life a v knize Nude Close-up v USA, v seriálu Expozitura TV Nova. Také jsem fotil spodní prádlo pro Tesco F&F UK na obaly. V ČR byly mé fotografie zveřejněny v týdeníku Deník, mimo jiné v rámci projektu “Proměny s Janou Burdovou”, v časopise Story či Regio Revue.

Mezi mé stálé klienty patří firmy Babor, Studio Jana Burdová, Galerie Teplice, Olympia Teplice, Relax Teplice, Freestyle Dance Shop,  Dagest, Lázně Teplice v Čechách, European Beauty Distribution a další.

Mluvím plynně česky i anglicky. Mám ateliér v Teplicích a Duchcově, nicméně často pracuji v Praze i jinde v České Republice či zahraničí.

Nabízím individuální i skupinovou výuku fotografování.