Hodnocení z mé facebookové stránky www.facebook.com/Milan.Stryja

Hledali jsme něco originálního a našli jsme Milana a jeho půdu :). Vše podstatné je napsané v předchozích recenzích, za nás můžeme vyzdvihnout přistup, ochotu a rychlost zpracování fotek.
Hanka 25/10/2017

Stručně a krátce…. Doporučuji…. Skvělý přístup a fotky taky
Natálie 24/10/2017

“Na první pohled přísný a nedostupný pán, při focení překvapil. Vtipný a milý kluk, jehož pohled na “věc” je velmi fresh a výsledné fotografie předčí vaše očekávání. Rozhodně stojí za to vyzkoušet, mohu jen doporučit.”
Lucie 02/10/2017

Velice mile nás překvapila rychlost a kvalita práce pana fotografa. Naše rodinné focení probíhalo v příjemné atmosféře, dokázal pracovat s miminkem i s puberťákem. Vznikly nádherné a originální fotografie a pro nás památka na celý život. Děkujeme
Michaela 25/10/2017

“Necháváme se pravidelně fotit, Milan jednoznačně nejlépe dovedl našeho dvouletého syna přimět k tomu, aby alespoň částečně spolupracoval. Fotky na staré půdě působí velmi neotřele a babičky na Vánoce budou mít radost. Oceňuji hlavně kreativitu fotografa a nápady na pózy a grimasy, které normálního smrtelníka nenapadnou.”
Lenka 15/09/2017

“Delší dobu jsem přemýšlela o fotkách, které budu s nádechem sportu. Potřebovala jsem někoho, kdo vystihne to, co bych na fotkách chtěla zachytit. S Milanem se nám to společně povedlo. Perfektní domluva a spolupráce. Vypadá to, že máme v TP štěstí na nového PANA profesionála!”
Radka 13/09/2017

“Rozhodli jsme se pro fotky, které budou netradiční a nápadem nové. Což není úplně jednoduché, protože takhle by chtěl fotit každý. A ono to šlo. Milan je velmi flexibilní a pro každý neotřelý nápad.”
David 13/09/2017

“Milan nám fotil svatbu. Několikrát jsme se předem sešli, abychom si probrali naše představy a možnosti. Milan se důkladně připravil a pak už to vše jelo jako po másle. Při focení jsme se bavili, díky tomu i příjemně uvolnili a výsledek myslím stojí za to! Máme krásnou vzpomínku.
Milan má spoustu zkušeností umí poradit, doporučit, odlehčit od napětí i vyhecovat. Vřele doporučuji. Naše focení s ním určitě nebylo poslední. Děkujeme.”
Jan 12/09/2017

“Focení bylo skvělé a s fotkami jsme moc spokojené, děkujeme! :)”
Hanka 04/09/2017

“super focení hned dvakrat za sebou…perfekni přistup a hlavně trpělivost.100% dopuručuji a určitě využijem focení zas a zas”
Milena 30/08/2017

“Ze začátku jsem byl dost nervózní, ale po pár minutách nervozita odpadla a užíval jsem si focení. Poté co jsem viděl fotky, jsem byl překvapený, co se dá udělat za skvělé fotky. Mohu jen doporučit. Určitě využiji focení od p. Stryji znovu.”
Zdeněk 30/08/2017

“Focení s Milanem jsem si užila, odpočinula si od práce. Připadala jsem si skoro jako modelka. 🙂
Oceňuji Milanovu komunikaci před focením, kdy měl spoustu nápadů a návrhů jak dosáhnout výsledku, který jsem si představovala. S ohledem na jeho zkušenosti v oboru mi byl schopen hodně poradit. Výsledky vypadají parádně a kladné ohlasy mají fotky i v mém okolí, takže Milane, díky!!!”
Anna 30/08/2017

“Nervozita z prvního focení okamžitě opadla, skvělý lidský a zároveň profesionální přístup, ochota domluvit se na čemkoliv. Vřele doporučuji.”
Kamila 29/08/2017